Usługi - Duży&Motyl Fotografia

Przejdź do treści
OFERTA
Uwiecznimy
01. WESELE

Ten najważniejszy dzień Waszego życia pozostanie na zawsze zachowany w wyjątkowych kadrach.
Wykonamy
02. PORTRET

Każdy jest wyjątkowy. W niebanalany, naturalny sposób ukazujemy to co w ludziach najpiękniejsze.
Utrwalimy
03. WSPOMNIENIA

Życie składa się z niepowtarzalnych momentów. Warto zachować je nie tylko w pamięci.
DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
"Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył."  
Robert Bresson
> WIĘCEJ ZDJĘĆ!

Czasy kliszy w aparacie dawno za nami i nie zamierzamy żałować migawki. Ilość nie jest dla nas ograniczeniem. Wyznajemy zasadę, iż lepiej zrobić więcej, żeby było z czego wybierać. Dlatego też nigdy nie udaje nam się dotrzymać umówionej liczby zdjęć... zawsze jest ich więcej!
> ORYGINALNIE

Nie trzymamy się utartych scenariuszy. Nie powielamy wysłużonych schematów. Chcemy wyjątkowo pokazać Was, a nie parę, czy rodzinę, jedną z wielu. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, żeby wydobyć i podkreślić Wasze charaktery, pasje, wnętrze.
> PAMIĄTKA

Nie lubisz porządkować tradycyjnych odbitek? Nie ma problemu. Możemy zrealizować unikalny album lub fotoksiążkę. Dużym powodzeniem cieszą się też kolaże ze zdjeć lub pojedyńcze kadry w formie plakatu lub obrazu na płótnie.  
Zdjęcia możesz dostać w wersji cyfrowej do pobrania. Przygotujemy też indywidualną galerię, zabezpieczoną hasłem, którą łatwo udostępnisz najbliższym, albo film zmontowany ze zdjęć.
> WSPÓŁPRACA

Wpólnie stworzymy wyjątkowe zaproszenia ślubne, na chrzest święty lub urodziny, a także okolicznościowe pocztówki z Waszymi zdjęciami. Pomożemy skomponować fotograficzne podziękowanie dla rodziców, czy wyjątkowy prezent jubileuszowy. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby.
> NA LUZIE

Twoje zadowolenie jest najważniejsze. Wiele osób stresuje się przed obiektywem ale nie martw się. Zadbamy o dobrą atmosferę i komunikację na planie.
> TERMINOWO

Nie oczekuj, że będzie szybko. Naszą pracę wykonujemy skrupulatnie i dokładnie. Możesz być za to pewien, że termin który ustaliliśmy jest pewny i nieprzekraczalny.

DUALIZM WIZYJNY

Co dwie głowy to nie jedna. Nasze zdjęcia są wypadkową różnych spojrzeń. Przeciwieństwa się uzupełniają.
Oboje pracujemy nad efektem końcowym, od kompozycji po obróbkę.
Szukasz wolnego terminu?
Duży&Motyl Fotografia
Białystok | tel. 725-315-917
Wróć do spisu treści